Charakterystyka firmy 
Zakład Usługowo Handlowy „ROLMEX” jest firmą prywatną prowadzącą działalność od 7 lipca 1990 r.
Siedzibę firmy stanowią dwie bazy:
I w Lipnie przy ul. Okrzei 7 tel. (54) 287-33-68
II w Lipnie przy ul. Dobrzyńskiej 4 tel. (054) 287-25-44 fax. (54) 288 41 62

Jedną z głównych form działalności firmy jest wykonawstwo robót budowlanych w zakresie dociepleń i pokryć dachowych w technologii Belgijskiej firmy „Imperbel”.
Podstawowymi materiałami kryjącymi w technologii są: papy termozgrzewalne DERBIGUM, DERBICOLOR, DERBITEK. Z firmą IMPERBEL związani jesteśmy od 1992r jako autoryzowany wykonawca pokryć dachowych w technologii tej firmy. Ilość i jakość świadczonych usług w zakresie pokryć dachowych od 1992r najlepiej świadczą o jakości produktu oraz jakości wykonanych robót (wykaz wykonanych robót w załączeniu). Zdobyte doświadczenie oraz posiadane zaplecze sprzętowe, pozwalają nam na podięcie b. dużych zakresów robót. Trzon załogi stanowią 32 osoby. Systematycznie ilość zatrudnionych na stałe-rośnie. Okresowo w miarę potrzeb zatrudniamy znacznie więcej pracowników.

Pozostałe rodzaje naszej działalności to:
  • szeroki przerób drewna tartacznego
  • produkcja, szpul, palet, więźb dachowych itd.
  • usługi transportowe – krajowe i zagraniczne
  • działalność handlowa materiałami budowlanymi
  • Wszystkie usługi świadczymy na b. wysokim poziomie jakościowym.
Pracownicy nasi posiadają aktualne szkolenia BHP I P.POŻ, badania lekarskie, wysokościowe oraz pracują pod stałym nadzorem osób posiadających stosowne uprawnienia.

Prowadzone roboty pokrywcze w trakcie realizacji często są kontrolowane przez przedstawicieli IMPERBEL (Przedstawicielstwo mieści się w ?odzi). W przypadku zainteresowania naszą ofertą gotowi jesteśmy udzielić dalszych wyczerpujących informacji o firmie oraz technologii.